SIKÇA SORULAN SORULAR

Doğal selülozdan üretilen Comfort Selülozik sünger, emiş gücü yüksek olması, hasar bırakmaması ve kullanıldıktan bir müddet sonra hemen kuruması nedeniyle en ideal sünger tipidir. Ayrıca Comfort Selülozik sünger, doğal selüloz bazlı üretilmesi nedeniyle bakteri üremesini engelleyici bir yapıdadır, bu nedenle hijyen yününde kullanılması önerilir.

  • Mikrofiber bez, sıradan temizlik bezlerine göre hem daha kullanışlı hem de daha hijyeniktir. Diğer temizlik bezlerinin aksine sürüldükleri yerde tüy bırakmazlar. Temizlik uzmanlarına göre; mikrofiber bezler, temizledikleri yerde bulunan mikropları %99 oranında öldürüyor ve yeniden oluşmalarını önlüyor. İçindeki polyamid sayesinde iplikleri bin kat parçalayarak elektrostatik oluşmasını sağlar bu sayede de mevcut tozların beze yapışmasını sağlar.

Tuvalet kağıdı, havlu ve peçeteler ev içerisinde kullanıldığından dolayı ve gıdalarla temas ettiği için doğal %100 selülozdan imal edilmiştir. Atık ve geri dönüşümden yapılan kağıt grupları hijyen açısından çok elverişli değildir.

Bor doğal bir antibakteriyel sıvı sabunumuza eklediğimiz borax maddesi sayesinde bordan gelen doğal hijyeni ürünümüzde bulabilirsiniz.
Ürünlerimiz ellerde çatlama ve tahriş oluşumunu engelliyor. Güzel bir yumuşaklık oluşturuyor ve bu etkisini de uzun süre devam ettiriyor. Ayrıca, bu ürünlerimizin antioksidan içerdiği için ciltte oluşan çatlamaları ve tahrişi iyileştirici özelliği de bulunuyor.

a