Hakkımızda

Grubumuz,35 yıllık sektör tecrübesiyle, 2020 yılı itibari ile FMCG ürünlerinin üretimine başlamıştır.

Başlangıç olarak Kimyasal olmayan Yardımcı temizlik, Çöp-Mutfak, sıvı sabun  ve Temizlik Kağıt kategorilerinde üretimine başlayan firmamız, birçok kategoride üretim yapmayı da planlamaktadır.

Temelleri 1985 yılında atılan SÖZ GRUP, 35 yılı dolduran yolculuğunda, dürüstlüğü, değişimi ve sürekli gelişimi kedisine amaç edinmiştir. Sürdürülebilir başarının arkasında, mutlu çalışan, güvenilir ticaret anlayışı ve paylaşımcı müşteri ilişkilerinin olduğuna inanan grubumuz, tüm faaliyetlerinde bu temel prensipleri benimsemiştir. İştirakleriyle birlikte toplamda 34.000 m2 depolama ve satış alanı, 300’ün üzerinde çalışanı,  245 araçlık filosuyla, grubumuz güvenilir ve kaliteli hizmeti bir yaşam şekli kabul ederek çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Misyon

Hayatı kolaylaştıran ekonomik kaliteli ve yenilikçi ürünlerle ev işlerini kolay, pratik ve eğlenceli hale getirmek; işimizi sürdürülebilir büyüme ilkesi doğrultusunda insana ve doğaya karşı saygılı ve dürüst bir şekilde yürütmek. %100 yerli sermayemiz ile Türk ekonomisine katkı sağlamaktır.

Vizyon

FLODEX markası ile tüm evlerde yer alarak kimyasal ve kimyasal olmayan temizlik yardımcıları kategorisinde Türkiye’nin birinci markası olmak ve yurtdışı hedef pazarına girmek.

a